PAT Výsledky
 • Stacks Image 185

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 186

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 187

  Caption Text

  Link
 • Stacks Image 335

  Caption Text

  Link
Jak rozumět výsledkům

Výsledné hodnoty se interpretují následujícím způsobem:

Většina výsledků 1 –
Silná chuť stát se vedoucím smečky, nebojí se říct si o pochvalu. Je předpoklad agresivity, směrem k jiným psům a lidem, bude kousat. Vhodný pro velmi zkušené chovatele, kde bude zajištěn dobrý výcvik a pravidelná práce. Není vhodný k dětem.

Většina výsledků 2 –
Má také chuť stát se vedoucím smečky, a bude kousat. Vhodný pro zkušené chovatele, kde bude zajištěn dobrý výcvik. Bude příliš zbrklý a nebude se přizpůsobovat starším lidem a dětem, a ani jiným psům. Se zkušeným chovatelem může být vhodný pro výstavní kariéru.

Většina výsledků 3 –
Vysoce energický pes vyžadující mnoho pozornosti a cvičení. Dobře snáší jiné psi a lidi. Dokáže si udělat místo v životě pána. Potřebuje výcvik a je v něm velmi dobrý, rychle se učí. Ideální pro majitele se zkušeností nebo jako druhý pes.

Většina výsledků 4 –
Typ psa společníka. Ideální jako první pes. Lehce zvladatelný, učenlivý, dobrý ve výcviku, spíše klidný. Klidný při styku se staršími lidmi, dětmi nebo jinými psi. Někdy potřebuje ochranu před dětmi. Vyberte si toto štěně, absolvujte základní výcvik poslušnosti a budete hvězdný psí majitel, a to bez velkého úsilí.

Většina výsledků 5 –
Bojácný pes, který bude potřebovat zvláštní péči. Straní se stresu, nemá rád cizí lidi, cizí místa, nová podlahová krytina, to vše může psa rozrušit. Může mít strach z hlasitých zvuků, hromobití a podobně. Při návratu pána může mít tendenci k močení. Potřebuje domov bez velkých změn, nejlépe bez dětí. Ideální pro starší majitele.

Většina výsledků 6 –
Pes je tak nezávislý, že nepotřebuje ani pána ani jiné lidi. Nezáleží mu na výcviku, má svou hlavu. Nevyhledává silný vztah, je silná osobnost. Ideální jako hlídací pes pro samostatnou práci.
Stacks Image p54250_n54267
Stacks Image p54250_n54263
Stacks Image p54250_n54242
Stacks Image p54250_n54274